1989 yılında kurulan 3 Art Mutfak & Banyo, 26 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren mobilya sektöründe üretim yapan uzman kadroya sahip olan firmamız; 2013 yılında şirketleşerek “Başyapıt Dış Tic. İnş.Yapı Malz.Gıda Otom.İth.İhr.Tic.Ltd.Şti.” unvanı, “3 Art Mutfak, Banyo ve Bahçe Mobilyaları” markası ile kurumsallaşmıştır. Memleketimiz ve ülkemizin diğer illerinin Ev Mobilya çeşitlerinden; Mutfak, Vestiyer, Yüklük, Yatak Odası Takımları, Çocuk ve Genç Odaları, Banyo, Bahçe Mobilya çeşitlerinden; Çardak, Pergole, Veranda ve diğer Ahşap Grupları ihtiyaçlarını karşılamak üzere yeryüzünün en değerli yaşam alanları olan evlerimizi ve bahçelerimizi dekore etmeyi hedeflemektedir.

Hizmetlerimiz; İmalat sonrası kalite kontrol, montaj ve yurt içi yurt dışı satışlarımızda paketleme ile lojistik operasyonlarını da kapsamaktadır. Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede mobilya sektöründe tanınmış olan firmamız, daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan 3 Art Mutfak & Banyo, sizlere bugün ve gelecekte hizmet etmeye devam edecektir.